Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
Het betreft hier een versie van Niki de Saint Phalle (1930 -2002) haar oervrouwen, de 'Nana's', welke hier is afgebeeld als half vrouw en half engel. Het sieraad kan als broche en tevens als hanger worden gedragen.
Wordt geleverd met bijbehorende ketting en in het bijbehorende originele fluwelen sieradenzakje. Afmetingen: 5,0 cm x 3,5 cm. Het sieraad is gesigneerd in de druk op de achterzijde en verkeert in uitstekende staat.
Aangetekende en geregistreerde verzending.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 10-7-2017 om 17:25 |
Eindtijd | 16-7-2017 om 17:25 |