Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Schilderij in gemengde techniek van de kunstschilder theo koster . Handgesigneerd en in zeer goede staat , afmetingen 60x60x4cm titel: " morning song" galerie verkoopwaarde 1500 €
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 17-6-2017 om 10:18 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 10:18 |