Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Mooi olieverf schilderij op doek. Voorstelling betreft boslandschap met vennetje. Werk is linksonder gesigneerd met F vd Putten. Schilderij is in goede staat, heeft alleen kleine beschadiging bij de handtekening (zie foto). Afmetingen zijn 40x30cm.
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Objectlocatie | Esch, Nederland |
Starttijd | 24-6-2017 om 14:25 |
Eindtijd | 1-7-2017 om 14:25 |