Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Een prachtig exclusieve sculptuur van de Amerikaanse schilder, beeldend kunstenaar en muzikant Paul Kostabi
De sculptuur bestaat 8 losse SPRKL figuren die individueel plaatsbaar zijn in de sokkel. De "opstelling" van de figuren kan naar eigen inzicht worden gedaan.
De figuren zijn gemaakt van laser gesneden perspex, de sokkel is van hout.
2016
Hand gesigneerd en genummerd op het certificaat van echtheid.
Afmetingen: 38 cm hoog / 70 cm breed / 14 cm diep.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuid-beijerland, Nederland |
Objectlocatie | Zuid-Beijerland, Nederland |
Starttijd | 26-6-2017 om 6:00 |
Eindtijd | 9-7-2017 om 21:00 |