Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Portret van een jonge vrouw
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 33 cm x 24 cm (afmetingen blad: 42 cm x 31 cm)
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier, bevestigd op board achter vastgelijmd passe-partout
Ingelijst: Nee
Conditie: Papier is wat gevlekt/vuil en egaal vergeeld. Er is een indruk van een potlood als gevolg van een doordruk op ander papier. Alleen te zien onder sterk strijklicht.
Starttijd | 19-6-2017 om 16:46 |
Eindtijd | 27-6-2017 om 10:46 |
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |