Schilderijen Items nieuw binnen
hobbe-smith-1862-1942-maroufle-hollands-stadsgezicht
hobbe-smith-1862-1942-maroufle-hollands-stadsgezichthobbe-smith-1862-1942-maroufle-hollands-stadsgezichthobbe-smith-1862-1942-maroufle-hollands-stadsgezichthobbe-smith-1862-1942-maroufle-hollands-stadsgezichthobbe-smith-1862-1942-maroufle-hollands-stadsgezicht
Hobbe SMITH: (1862-1942) - maroufle - Hollands stadsgezicht
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Tweede Exloermond Nederland
219 verkochte items

Omschrijving
Hobbe Smith 1862 - 1942

Een zeer fraai Hollands stadsgezicht van de Nederlandse kunstenaar Hobbe SMITH: (1862-1942). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 37 cm. x 59 cm. Paneelmaat: 22 cm. x 44 cm. Conditie: zeer goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/smith.

Afgelopen
€ 650,00

Starttijd
12-08-17 23:38
Eindtijd
20-08-17 23:38
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Tweede Exloermond

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Gratis verzending binnen Nederland
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.