Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
5 Stuks Gouds Plateel. Grote Kan. Gemerkt, Regina. Afm: 33 cm. Kleine Kan. Gemerkt, Berka. Afm: 15 cm. Bord. Gemerkt, Unique. Afm Dia: 18.5 cm. Potje. Gemerkt, Prinses, Ivora. Afm: 6 cm. Vaas. Gemerkt, Ramia. Afm: 12 cm. Alles verkeerd in topstaat, perfect. Wordt extra goed ingepakt, zodat er niks mee kan gebeuren. (aangetekend)
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 23-6-2017 om 16:32 |
Eindtijd | 7-7-2017 om 21:32 |