Tekeningen / Aquarel Items aflopend
siep-van-den-berg-inkt-op-papier-gesigneerd
siep-van-den-berg-inkt-op-papier-gesigneerdsiep-van-den-berg-inkt-op-papier-gesigneerd
Siep van den BERG - inkt op papier - gesigneerd
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Waddinxveen Nederland
3 verkochte items

Omschrijving
Siep van den Berg 1913 - 1998

Siep van den Berg
Tims 1913 - Amsterdam 1998

*Originele gesigneerde Inkttekening op papier van Siep van den Berg uit 1955
Titel : compositie van haan
Afmeting : +/- 17 x 13 cm
gesigneerd Rechtsboven en gedateerd 55 met Annotatie JANUARI
Ingelijst en onder zuurvrij dubbel passepartout

*Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd d.m.v. foto archief.
*Het kunstwerk verkeert in zeer goede staat en is uit de schetsboeken van Siep van den Berg

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Afgelopen
€ 150,00

Starttijd
05-09-17 18:35
Eindtijd
13-09-17 18:35
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Waddinxveen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Gratis verzending binnen Nederland
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Nederland: In envelop: 5,50 euro
Belgie/EU: In envelop: 7,50 euro
Buiten EU: In envelop: 7,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.