Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Corneille.
Dit is het originele keramische bord van deze kunstenaar.
Titel: -Vuurvogel-
Materiaal: Klei. (Keramiek).
Afbeelding: In sjabloon aangebracht.
Doorsnede bord en beeld: 30 cm.
Hoogte: 2,8 cm.
Gewicht: plm. 1030 gram.
Signatuur: Aan de boven- en onderzijde in sjabloon gesigneerd.
Let op!! Er zijn duizenden goedkope exemplaren van deze borden in Mepaline (de kunststof voor o.a. campingservies) in omloop.
Verzending in doos: Door Post.nl met Track en trace en aangetekend binnen Nederland € 12,50. Naar België: € 20,-
Dit is een kleurig groot sierbord of schaal met daarop afgebeeld oa een rode vogel (vuurvogel) van de bekende Nederlandse kunstschilder Corneille (1922-2010), geboren als Corneille Guillaume Beverloo. Met onder andere Karel Appel was hij eind jaren 40 de mede-oprichter van de Cobra Beweging.
Dit bord geeft een mooi voorbeeld van het werk dat Corneille heeft gemaakt vanaf de jaren 60; zijn ontwerpen waren vanaf die tijd figuratief met grote kleurvlakken. Hij werd hierbij geïnspireerd door zijn reizen in Zuid-Amerika, de Verenigde Staten en Midden-Afrika. Deze grote kunstenaar zag het schilderen niet als werk of hobby maar als pure roeping.
Het ontwerp dat is geprint op het aardewerk bord staat ook wel bekend als " l'Oiseau Rouge".
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorschoten, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 8-8-2017 om 10:46 |
Eindtijd | 18-8-2017 om 20:46 |