950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi werk van Anton Vrede uit 1991. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (33/50). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In mint conditie.
Afmetingen: 76cm x 60cm (blad), 57cm x 57cm (beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-11-2017 om 12:44 |
Eindtijd | 9-12-2017 om 20:44 |