Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een werkelijk schitterend molengezicht van de kunstenaar Willem J. Weissenbruch (1864-1941). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 44,5 cm. x 41,5 cm. Paneelmaat: 29 cm. x 26 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan zo aan de wand! Het werk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk.
Info:
Den Haag 1864-1941 Bloemendaal (Aerdenhout) De kunstschilder Willem J. Weissenbruch werd geboren in 1864 te Den Haag.Willem Weissenbruch, zoon en leerling van de Haagse-Schoolschilder H.J. Weissenbruch, trad wat stijl en onderwerpkeuze betreft in de voetsporen van zijn vader. Hij schilderde landschappen met water en haven- en strandgezichten, waarvoor hij inspiratie opdeed in en rond Den Haag. Ook woonde hij geruime tijd in De Kaag, Noorden, Nieuwkoop en het Gooi. Verder vervolgde hij zijn leerschool aan de Academie te Den Haag o.l.v. Fridolin Becker.Het werk van W.J. Weissenbruch is herkenbaar aan de voor hem zo karakteristieke losse impressioniste stijl. Hij schilderde overwegend weidse landschappen, veelal met water. Verder maakte hij ook haven- en strandgezichten en enkele stillevens. W.J. Weissenbruch gaf o.a. les aan Jack Aue en K. Heeman. Diverse musea bezitten werk van deze kunstschilder in hun collecties. Info: Scheen, Benezit , rkd
ZZLSTransport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 14-8-2017 om 20:42 |
Eindtijd | 22-8-2017 om 20:42 |