Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie
Rosenthal - Art Deco kop en schotel - hand gedecoreerd en gesigneerd
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
1996. E.d. (opl. 90). 76 x 56 cm
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 19-7-2017 om 10:09 |
Eindtijd | 29-7-2017 om 10:09 |