Andries Copier - blank glas - design vaas - Verkocht

Andries Copier - blank glas - design vaas kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Andries Copier - blank glas - design vaas kopen? Bied vanaf 75!Andries Copier - blank glas - design vaas kopen? Bied vanaf 75!Andries Copier - blank glas - design vaas kopen? Bied vanaf 75!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek

Glaskunstenaar Andries Copier was als hoofd van de ontwerpafdeling van de Glasfabrieken in Leerdam ook lange tijd ( eind- )verantwoordelijk voor de vormgeving van de collectie gebruiksglas, zoals serviezen en vazen.

Tot 1950 werd ook het gebruiksglas door hem gesigneerd, maar na 1950 werd dit i.v.m. de omvang van de productie niet meer gedaan omdat dit tè tijdrovend was geworden. Copier had zijn handen toch al vol met het ontwerpen van Unica en samenwerking met buitenlandse glaskunstenaars.

Deze heldere vaas ( hoog ca. 21 cm ) met zeer weinig gebruikssporen is niet gesigneerd en werd na 1950 in produktie genomen.

Pakketverzending met track & Trace  per PostNL. ( € 6,95 - kosten koper )

Ongespecificeerd

Geplaatst door  AdrianusK
120 verkochte items

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd4-8-2017 om 13:47
Eindtijd18-8-2017 om 13:47
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken