18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Schilderij |
B2051A-Y
Kunstenaar: Hermanus Jozef Wijngaard
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Riviergezicht met diverse schepen
Gesigneerd: Rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 60 x 100 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Voor meer informatie over de conditie van dit werk, kunt u contact met ons opnemen.
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 23-10-2017 om 22:20 |
Eindtijd | 5-11-2017 om 19:25 |