Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Prachtig portret van William Burroughs, één van Herman's grote voorbeelden.
Een bekende opmerking die Brood altijd citeerde van Burroughs: 'Met een beetje paranoia blijf je de mensheid altijd een stapje voor'
Het betreft een tekening op een postkaart, het formaat is 15 x 10,5 cm.
Gesigneerd en gedateerd 1992.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 2-8-2017 om 18:57 |
Eindtijd | 16-8-2017 om 18:57 |