Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho uit 1931. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Getiteld en genummerd 18/25 linksonder.
Monogram en datum in de steen rechtsonder.
Beeldmaat 24,2 x 29,5 cm. Bladmaat 43,5 x 53,5 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 2-8-2017 om 21:19 |
Eindtijd | 16-8-2017 om 19:19 |