Jan Bevort - Winter in Amsterdam
Mr. Strange - Darth Vaders ‘Al Dente’-pasta
Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste
Sonja Besselink - Ingelijst zonder titel
Type | Tekening / Aquarel |
Anton Vrede, gemengde techniek op geschept papier.
Ingelijst zijn de afmetingen 62 x 52 cm.
Afmetingen kunstwerk; 40,5 x 28,5 cm.
Verzending aangetekend. (ZONDER GLAS!)
Ophalen uiteraard mogelijk.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland |
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 9-8-2017 om 22:10 |
Eindtijd | 14-8-2017 om 22:10 |