18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroeg 17e eeuwse religieuze kopergravure van de hand van de Antwerpse kunstenaar Hieronymus Wierix.
Rond de afgelopen eeuwwisseling werd in de pastorie van de Amsterdamse kerk De Krijtberg een doos met 75 koperplaten ontdekt van de befaamde graveursfamilie. Een aantal proefdrukken werden in 2001 door het Rembrandthuis te koop aangeboden. In perfecte staat binnen ruim bemeten passepartout, gedrukt op handgeschept papier.
Beeldformaat: 7 x 10 cm Passepartout: 30 x 40 cm Gesigneerd in de gravure
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 30-8-2017 om 23:19 |
Eindtijd | 6-9-2017 om 23:19 |