Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverfschilderij - uitzicht over een meer - 70 x 50 cm = gesigneerd
Het betreft een prachtig schilderij met diepte er in dat in zeer mooie staat verkeert.
Het schilderij is gesigneerd maar kan de naam niet goed lezen.
Heeft geen lijst.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland |
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 15-8-2017 om 22:58 |
Eindtijd | 19-8-2017 om 23:13 |