Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bibliofiele houtsnede door Jan Jordens
Voorstelling van twee kleine Hongaren
Losbladig, beeldmaat 13,5x18, bladmaat 24,5x16
Gesigneerd in de druk r.o. 'Jor'
Op achterzijde houtsnede van Jan Cockx, 'Suzanne ent les Vieillards'
Beiden afkomstig uit een bibliofiele uitgave
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 2-8-2017 om 17:04 |
Eindtijd | 17-8-2017 om 15:04 |