Jochem de Graaf - Figuren (groot werk)
Rob Scholte - Zeefdruk, Vrede van Münster
Eduard Flor - Ets met aquatint - Hemel overdag
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Het bord "De Vuurvogel" van Corneille heeft een signatuur aan voor- en achterzijde.
Puntgaaf. Doorsnede 30 cm. Gesigneerd in de druk, voor- en achterkant.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 18-12-2017 om 9:12 |
Eindtijd | 24-12-2017 om 22:12 |