Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
boonacker-ronald-gesigneerde-kleuren-zeefdruk-rooibos-bult-2004
boonacker-ronald-gesigneerde-kleuren-zeefdruk-rooibos-bult-2004boonacker-ronald-gesigneerde-kleuren-zeefdruk-rooibos-bult-2004
BOONACKER RONALD - gesigneerde kleuren zeefdruk - Rooibos bult - 2004
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Amsterdam.zo Nederland
15 verkochte items

Omschrijving
Ronald Boonacker 1955

Schitterende kleuren zeefdruk - beeldformaat 52 x 75 cm - oplage  77/80 - nooit ingelijst geweest- prima staat

Afgelopen
€ 50,00

Starttijd
08-08-17 11:00
Eindtijd
13-08-17 02:00
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam.zo

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.