Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
boonacker-ronald-gesigneerde-kleuren-zeefdrukken-gemsbokvlakte-rooibosbult
BOONACKER RONALD - gesigneerde kleuren zeefdrukken - Gemsbokvlakte-Rooibosbult
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Amsterdam.zo Nederland
31 verkochte items

Omschrijving
Ronald Boonacker 1955

2 schitterende kleuren zeefdrukken  - beeldformaat 52 x 75 cm - oplage  77/80 - jaar 2004 - nooit ingelijst geweest- prima staat

Afgelopen
€ 100,00

Starttijd
14-09-17 20:40
Eindtijd
19-09-17 06:40
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam.zo

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.