Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
velde-v-bram-gesigneerde-kleuren-lithografie-z-t
velde-v-bram-gesigneerde-kleuren-lithografie-z-tvelde-v-bram-gesigneerde-kleuren-lithografie-z-tvelde-v-bram-gesigneerde-kleuren-lithografie-z-t
VELDE v BRAM - gesigneerde kleuren lithografie - z.t.
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Amsterdam.zo Nederland
15 verkochte items

Omschrijving
Bram van Velde 1895 - 1981

Fraaie gesigneerde 7 kleuren lithografie - beeldformaar 42 x 30 cm - oplage 6/120 - afgebeeld in de catalogus  "les Lithographies de Bram van

Velde nr 110 - pag 128 "- gedruk t bij Pierre Badey, te Parijs

Verkocht

Starttijd
08-08-17 11:54
Eindtijd
13-08-17 03:54
Aantal biedingen
2

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam.zo

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.