Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Jurjen Fontein met de titel: Korenschoven. De zeefdruk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd. Nummer: E.A. 2-10. Afmetingen: h46 x b65,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 2-9-2017 om 13:47 |
Eindtijd | 10-9-2017 om 20:47 |