Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Gerard Haverkamp. Titel: Landschap. Afmetingen beeld: H10 x b15 cm. Het werk is rechsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: het beeld is in goede staat. Het blad eromheen is afgesneden.Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 9-9-2017 om 20:28 |
Eindtijd | 16-9-2017 om 21:28 |