Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op board van Wim Roelofs. Studiewerk. Afmetingen incl. lijst: 49 x b41 cm Afmetingen werk: H32 x b24 cm. Conditie: In redelijke staat. Het werk is rechtsonder gesigneerd.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 21-8-2017 om 1:03 |
Eindtijd | 26-8-2017 om 21:03 |