950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste zeefdruk van Arman met de titel: Starry Night (Hommage a van Gogh). Nummer: 125/200. Afmetingen incl. lijst: h61 x b71,5 cm. Afmetingen werk: h49,5 x b64,5 cm. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd.
Het werk is ingelijst in een "diepe lijst".
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 10-9-2017 om 20:30 |
Eindtijd | 22-9-2017 om 13:52 |