950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Daniel Lanoux.
Prachtig winterlandschap.
Materiaal;: Zeefdruk op mooi en stevig papier.
Afmetingen blad: 75 x 55 cm.
Afmetingen beeld: 59 x 40 cm.
Oplage: l.o. EA.
Signatuur: r,o, Hangesigneerd in potlood.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
ZZLS
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 26-8-2017 om 16:55 |
Eindtijd | 1-9-2017 om 20:55 |