Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
Type | Tekening / Aquarel |
37cm x 28cm
Staat:Uitstekend
Verzending:Het werk wordt keurig verpakt en veilig verzonden, maar kan in Antwerpen, Belgie worden afgehaald. Mits overleg kan het ook in Belgie persoonlijk gebracht worden.
Renée Keuller (Schaarbeek, 1899 – Antwerpen, 1981) was een Belgisch kunstschilder. Ze was een dochter en leerlinge van kunstschilder Vital Keuller. Ze bracht haar jeugdjaren door in Oostende en is tijdens de Eerste Wereldoorlog met haar ouders naar Groot-Brittannië gegaan. Haar oeuvre bestaat uit naakten, portretten, landschappen, stillevens, genretaferelen en fantasieonderwerpen.
Op haar tentoonstelling in 1936 in Oostende ontmoette ze James Ensor. Ze werden vrienden en James Ensor hielp haar techniek verbeteren.
Ze schilderde onder andere een portret van James Ensor, dat nog steeds in het stadhuis van Oostende hangt.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 12-8-2017 om 18:07 |
Eindtijd | 19-8-2017 om 18:07 |