Tekeningen / Aquarel Items aflopend
renée-keuller-1899-1981-schets-van-een-naakte-vrouw-potlood-op-papier
renée-keuller-1899-1981-schets-van-een-naakte-vrouw-potlood-op-papierrenée-keuller-1899-1981-schets-van-een-naakte-vrouw-potlood-op-papier
Renée Keuller (1899-1981) - Schets van een naakte vrouw - Potlood op papier
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Antwerpen België
22 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Renée W. Keuller 1899 - 1981
Afmetingen:

37cm x 28cm

Staat:

Uitstekend

Verzending:

Het werk wordt keurig verpakt en veilig verzonden, maar kan in Antwerpen, Belgie worden afgehaald. Mits overleg kan het ook in Belgie persoonlijk gebracht worden.

Renée Keuller (Schaarbeek, 1899 – Antwerpen, 1981) was een Belgisch kunstschilder. Ze was een dochter en leerlinge van kunstschilder Vital Keuller. Ze bracht haar jeugdjaren door in Oostende en is tijdens de Eerste Wereldoorlog met haar ouders naar Groot-Brittannië gegaan. Haar oeuvre bestaat uit naakten, portretten, landschappen, stillevens, genretaferelen en fantasieonderwerpen.
Op haar tentoonstelling in 1936 in Oostende ontmoette ze James Ensor. Ze werden vrienden en James Ensor hielp haar techniek verbeteren.
Ze schilderde onder andere een portret van James Ensor, dat nog steeds in het stadhuis van Oostende hangt.

Bod
€ 1,00

volgend minimum bod:
€3

Starttijd
Eindtijd
Aantal biedingen
1
hansvl
€ 1.00

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Antwerpen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Pakket 2Kg - 5Kg: 8,00 euro
Nederland/EU: Pakket 1 Kg - 10 Kg: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 65,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.