Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
roger-raveel-ets-natuur-en-gedachte-in-de-leegte-van-een-vierkant
roger-raveel-ets-natuur-en-gedachte-in-de-leegte-van-een-vierkantroger-raveel-ets-natuur-en-gedachte-in-de-leegte-van-een-vierkant
Roger Raveel - ets: Natuur en gedachte in de leegte van een vierkant
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Hoek van Holland Nederland
1541 verkochte items

Omschrijving
Roger Raveel 1921

Ets van Roger Raveel  : Natuur en een gedachte in de leegte van een vierkant. Afmetingen afbeelding: H29,7xb23,5 cm.. Nummer: H.C. Rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.

ZZETS

Afgelopen
€ 475,00

Starttijd
27-09-17 11:18
Eindtijd
05-10-17 20:18
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Naaldwijk

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket boven de 10 Kg of groter dan 100 x 50cm: 17,50 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.