Peter Klashorst - African Beauty
Hugo Claus - Het verdriet van België: gesigneerde 1e druk - hardcover met omslag
Corneille - De kus aan de vogel, 1972
Peter Klashorst - Asian Mona Lisa
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Handgemaakt keramiek beeldje - MOEDER MET KIND - 15 CM HOOG.
Het betreft een prachtig gedetailleerd beeldje op een houten sokkel dat in totaal 15 cm hoog is.
Verkeert in uitstekende staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland |
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 16-8-2017 om 16:04 |
Eindtijd | 20-8-2017 om 20:04 |