Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel van Peter van Drumpt uit 1993. Afmetingen blad: H46 x b62 cm. Herkomst: collectie: ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 26-8-2017 om 12:43 |
Eindtijd | 2-9-2017 om 21:43 |