Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1997. Nummer: 29/40. Titel: Tafeltje met sinaasappels. Afmetingen blad: H67 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H51 x b44 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 3-9-2017 om 0:17 |
Eindtijd | 10-9-2017 om 20:17 |