Fotografie Items nieuw binnen
jean-ruiter-foto-need-more-blues-ingelijst-groot
jean-ruiter-foto-need-more-blues-ingelijst-grootjean-ruiter-foto-need-more-blues-ingelijst-groot
Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - Ingelijst (groot)
Fotografie
GEPLAATST DOOR
voorschoten Nederland
598 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Jean Ruiter 1942 - 2005

JEAN RUITER.

Titel: Need more Blues.

Jaartal: 1989

Afmetingen lijst: 88 cm x 103 cm.

Afmetingen beeld:  61 x 77 cm. (Dit is groter dan de losse versies!)

Oplage: onbekend.

Gesigneerd: Nee, mogelijk op de achterzijde gesigneerd (niet uit lijst gehaald).

Materiaal: Foto op fotopapier

Ingelijst: Ja, in mooie zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur.

Conditie: In perfecte staat.

Oorspronkelijke galerieprijs:  € 1500,-

Verzending: Bij voorkeur zelf ophalen in Voorschoten. Of met Swift- koerier.

€ 145,00

volgend minimum bod:
€145

Starttijd
13-09-17 17:07
Eindtijd
25-09-17 21:07
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in voorschoten

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.