Jean Ruiter - Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - Ingelijst (groot)

Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 145!
Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 145!Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 145!Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 145!
  • Jean Ruiter (1942-2005)
Type kunstwerkFotografie

JEAN RUITER.

Titel: Need more Blues.

Jaartal: 1989

Afmetingen lijst: 88 cm x 103 cm.

Afmetingen beeld:  61 x 77 cm. (Dit is groter dan de losse versies!)

Oplage: onbekend.

Gesigneerd: Nee, mogelijk op de achterzijde gesigneerd (niet uit lijst gehaald).

Materiaal: Foto op fotopapier

Ingelijst: Ja, in mooie zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur.

Conditie: In perfecte staat.

Oorspronkelijke galerieprijs:  € 1500,-

Verzending: Bij voorkeur zelf ophalen in Voorschoten. Of met Swift- koerier.

Starttijd13-11-2017 om 23:46
Eindtijd17-11-2017 om 23:46
Openingsbod € 145
ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland