Grafiek Items aflopend
willem-witsen-ets-oude-waal-amsterdam
willem-witsen-ets-oude-waal-amsterdamwillem-witsen-ets-oude-waal-amsterdamwillem-witsen-ets-oude-waal-amsterdam
Willem Witsen - ets - Oude Waal (Amsterdam)
Grafiek
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
1127 verkochte items

Omschrijving
Willem Witsen 1860 - 1923

Ets met aquatint uit 1912 voorstellende de Oude Waal met de wasinrichting van de gezusters Veltkamp.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 41 linksonder.

Beeldmaat 29,8 x 42,8 cm. Bladmaat 45,5 x 59,5 cm. Losbladig.

Literatuur: Catalogus De Groot nr. 164 en Van Wisselingh nr. 479.

zzes
Afgelopen
€ 750,00

Starttijd
06-11-17 19:51
Eindtijd
14-11-17 19:51
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.