Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Hanna Mobach - Kunstaardewerken wandtegel van een jongen met speelgoed auto. In goede conditie, heeft aan de achterzijde twee kleine restauraties. Zowel aan de voorkant als aan de achterkant gemerkt met een ingedrukt merk.
Afmetingen; 19 cm hoog en 7,5 cm breed
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 12-10-2017 om 13:15 |
Eindtijd | 19-10-2017 om 13:15 |