Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
IN PRIJS VERLAAGD !!! Nog een paar dagen te koop . ^^
Torben Jorgense ontwierp deze bijzondere glazen schotel voor Holmegaard, Denemarken in 1984.
Deze Deense design schotel van deels helder en deels gesatineerd glas kwam onder de naam Liije ( Lilly) op de markt en is erg
populair bij verzamelaars van modern design. Dit ontwerp dateert al weer van dik 30 jaar terug; de glorietijd van het Deense design !!
Met de originele sticker van Holmegaard. De conditie van de schotel is perfect; geen chips of aanslag.
De schotel heeft een diameter van ca. 19,5 cm. Hoogte ca. 3 cm
Aangetekende / verzekerde verzending ( kosten koper )
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 2-8-2018 om 14:55 |
Eindtijd | 16-8-2018 om 20:55 |