Schilderijen Items aflopend
martin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoorne
martin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoorne
Martin van Waning - olieverf - Gezicht op Oostvoorne
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
1055 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Martin van Waning 1887 - 1972

Mooi groot olieverf op doek met een gezicht op Oostvoorne.

Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 90 x 120 cm. Ingelijst. Lijstmaat 96 x 126 cm.

Twee professioneel gerestaureerde plekjes in het doek, zie foto van achterzijde.

€ 395,00

volgend minimum bod:
€395

Starttijd
13-09-17 19:24
Eindtijd
27-09-17 19:24
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop kan alleen worden afgehaald in Haarlem, zonder verdere kosten

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.