Schilderijen Items aflopend
martin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoorne
martin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoornemartin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoorne
Martin van Waning - olieverf - Gezicht op Oostvoorne
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Haarlem Nederland
1127 verkochte items

Omschrijving
Martin van Waning 1889 - 1972

Mooi groot olieverf op doek met een gezicht op Oostvoorne.

Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 90 x 120 cm. Ingelijst. Lijstmaat 96 x 126 cm.

Twee professioneel gerestaureerde plekjes in het doek, zie foto van achterzijde.

Afgelopen
€ 395,00

Starttijd
25-10-17 20:34
Eindtijd
08-11-17 18:34
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop kan alleen worden afgehaald in Haarlem, zonder verdere kosten

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.