Schilderijen Items aflopend
gerard-de-wit-1931-2010-olieverf-op-board-portret-van-een-jonge-vrouw
gerard-de-wit-1931-2010-olieverf-op-board-portret-van-een-jonge-vrouwgerard-de-wit-1931-2010-olieverf-op-board-portret-van-een-jonge-vrouwgerard-de-wit-1931-2010-olieverf-op-board-portret-van-een-jonge-vrouw
Gerard de Wit (1931-2010) - olieverf op board - portret van een jonge vrouw
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Tweede Exloermond Nederland
219 verkochte items

Omschrijving
Gerard de Wit 1931 - 2010

Een prachtig kunstwerk (portret van een jonge vrouw) van de Nederlandse kunstenaar Gerard de Wit (1931-2010). Met gratis lijst. Niet gesigneerd. Afmetingen met lijst: 43,5 cm. x 53,5 cm. Boardmaat: 40 cm. x 50 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. De authenticiteit wordt 100% gegarandeerd door de verkoper. Info: www.rkd.nl/wit.

Afgelopen
€ 125,00

Starttijd
11-11-17 19:10
Eindtijd
24-11-17 19:10
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Tweede Exloermond

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.