Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Krachtig portret door de Haagse kunstenaar Theo Bitter. Ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (50/100), en ook gesigneerd in de plaat. In strakke, goudkleurige metalen lijst, achter glas en met passe-partout.
Afmetingen: 34cm x 29cm (incl. lijst), 20cm x 15cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Als dat echt niet lukt dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-6-2018 om 12:27 |
Eindtijd | 23-6-2018 om 21:50 |