Schilderijen Items aflopend
jean-claude-buisson
jean-claude-buissonjean-claude-buissonjean-claude-buissonjean-claude-buissonjean-claude-buisson
Jean Claude - Buisson -
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Oosterhout Nederland
29 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
Jean-Claude Buisson 1937

Een fantasievol en zeker surrealistisch aandoend werk van 

deze Fransman die zijn eigen website heeft maar vele voor-

beelden van zijn werken zijn bij het googelen op zijn naam

al te vinden. Voor diegenen die van surrealisme en katten

houden! Werk op Doek - Afmetingen 27 / 35 cm ( Framemaat )

De lijst verkeert in behoorlijke staat.

 

Over zichzelf zegt hij: Je suis jean Claude Buisson. Depuis

1978 je fais de la peinture après 6 ans de Beaux Arts a Lyon.

Je travaille dans la lignée de Jérôme Bosch, Bruegel, Patinir. 

Je suis l'auteur d'un millier de toiles dispersées dans le monde

entier. 

1985 : Prix Jules Verne – Nantes, France

Organisme d’attribution : Galerie Bernier – 11 rue Maréchal Joffre – Nantes, France

1961 : Prix Hélène Linossier – Lyon, France

Organisme d’attribution : Ville de Lyon – 1 place de la Comédie – Lyon, France

Bod  
€ 13,00

 
 
volgend minimum bod: 
€15


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
13-09-17 17:03
Eindtijd
25-09-17 20:03
Aantal biedingen
6
KarlW1
15-09-2017 14:30
€ 13.00
Reinaert
15-09-2017 14:30
€ 11.00
KarlW1
15-09-2017 14:30
€ 9.00
Reinaert
14-09-2017 15:41
€ 7.00
Keesssr
14-09-2017 15:41
€ 5.00
Reinaert
14-09-2017 08:43
€ 1.00
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oosterhout

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.