Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
sam-middleton-zeefdruk-drum-sticks-ingelijst-groot
sam-middleton-zeefdruk-drum-sticks-ingelijst-grootsam-middleton-zeefdruk-drum-sticks-ingelijst-grootsam-middleton-zeefdruk-drum-sticks-ingelijst-grootsam-middleton-zeefdruk-drum-sticks-ingelijst-groot
Sam Middleton: Zeefdruk, Drum sticks - Ingelijst (groot)
Grafiek - handgesigneerd
Amsterdam-ZO
14468 verkochte items



Omschrijving
Sam Middleton 1927 - 2015

Titel: Drum sticks
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst:  61 cm x 111 cm
Oplage:  66/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst 
Conditie kunstwerk: Lichte waterschade zichtbaar, golving in het blad en twee lichte vlekken in linker bovenhoek - zie foto
Oorspronkelijke galerieprijs: € 525,00

 

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het oplagenummer op de foto(‘s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

 

LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden de volgende speciale voorwaarden.

 

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden door Kunstveiling.nl zelf. (Zie ook www.kunstveiling.nl/toeslag)

 

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (Er komt dus niet nog BTW bij.)

Voor zakelijke kopers is de BTW eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (eindprijs, toeslag en verzend-/bezorgkosten).

 

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

 

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling.Werken kunnen tijdens kantooruren worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling.nl in Amsterdam. Als u uw aankoop/aankopen afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

 

Bezichtigen: Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op het kantoor van Kunstveiling.nl in Amsterdam tijdens kantooruren, tenzij anders staat aangegeven.

 

Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Stel de verkoper een vraag’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden kunt u bekijken door op de button ‘Alle items van deze verkoper’ te klikken.

 

 

Administratieve code:

QQZD

Verkocht  

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
13-09-17 16:50
Eindtijd
24-09-17 16:50
Aantal biedingen
7
Toeslag (uitleg)
€ 10.00


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam-ZO

Dit werk kan bezorgd worden via Swift Koeriers binnen Nederland en België: Bekijk hier de tarieven

Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.