Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
gerdi-bouws-abstracte-compositie-aquatint-ets
gerdi-bouws-abstracte-compositie-aquatint-etsgerdi-bouws-abstracte-compositie-aquatint-etsgerdi-bouws-abstracte-compositie-aquatint-etsgerdi-bouws-abstracte-compositie-aquatint-ets
Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Diemen
1286 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Gerdi Bouws 1951

Mooi, kleurrijk werk van Gerdi Bouws. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘86), getiteld (“II”) en genummerd (13/20).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie.  Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een voormalig passe-partout.  Ingelijst met een nieuw passe-partout is het werk prima.

Afmetingen: 57cm x 48cm (blad), 51cm x 41cm (beeld)

€ 30,00

volgend minimum bod:
€30

Starttijd
17-11-17 19:53
Eindtijd
01-12-17 20:53
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Diemen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.