Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi, kleurrijk werk van Gerdi Bouws. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘86), getiteld (“II”) en genummerd (13/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met een nieuw passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 57cm x 48cm (blad), 51cm x 41cm (beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-11-2017 om 19:53 |
Eindtijd | 1-12-2017 om 20:53 |