Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques van Alphen gesigneerde litho uit 1993.
Dergelijk werk van Jacques van Alphen wordt zelden aangeboden.
De litho is met potlood gesigneerd en genummerd - oplage 2/25.
Afmetingen werk zijn: 55 x 45 cm en is in goede conditie
Verzending B: 10€ NL: 20€
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 25-10-2017 om 8:22 |
Eindtijd | 7-11-2017 om 19:22 |