18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Varia |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Afmetingen | 40 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Bekend werk van de Franse kunstenaar Francois Bonvin. Ets op geschept papier, in de plaat gesigneerd en gedateerd (1873). Rechtsonder op het blad een aantekening in het Frans, maar niet door de kunstenaar zelf. In openklapbaar, zuurvrij passe-partout, alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 56cm x 40cm (incl. passe-partout), 31cm x 17cm (binnen passe-partout)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-3-2019 om 13:00 |
Eindtijd | 9-4-2019 om 17:21 |