Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Krachtig werk van Anton Buytendijk, uitgegeven door Prent 190. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (43/190). In goede conditie, enige wat er op het werk aan te merken valt is dat er op de achterkant van het blad een kras zit die aan de voorkant nauwelijks opvalt als een vouwtje, alleen zichtbaar als je weet dat hij er zit.
Afmetingen: 77cm x 56cm (blad), 64cm x 45cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 12-3-2018 om 12:05 |
Eindtijd | 29-6-2018 om 20:46 |