Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Floris Meydam voor Leerdam - 4 limonadeglazen met luciferslijpsel servies "Tulp" uit 1952. Drie glazen zijn in perfecte conditie, geen beschadigingen of aanslag. Een glas heeft een flintertje op de rand.Niet gemerkt.
Afmetingen; 8,5 cm hoog en 7 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 29-10-2017 om 23:07 |
Eindtijd | 5-11-2017 om 23:07 |