Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Amber optisch glazen violenvaasje uit de late jaren'20 of begin jaren'30. het vaasje heeft een zilver merksticker maar deze is niet meer leesbaar. Mogelijk geproduceerd bij van de Waalse glasfabrieken zoals Doyen of Val St. Lambert, maar mogelijk ook een vaasje van Rimac of de Kristalunie. In prima conditie, heeft een klein flintertje bovenop verder geen beschadigingen.
Afmetingen; 11,5 cm hoog en 9 cm in diameter.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 12-6-2018 om 23:18 |
Eindtijd | 26-6-2018 om 22:55 |